KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11684578
*
nr 1168 4578
Etsning
Oidentifierad konstnär, Erotiskt motiv, motivet: 14x19
Kondition: Löst blad
Utrop:
1.200 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 mars 2018
kl 19:09:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 01:43:03
1
150 kr
10/3 10:14:53
2
150 kr
10/3 10:14:53
1
150 kr (Budbetjänt)
10/3 10:16:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erotica erotiska motiv erotiskt motiv etsning etsningar grafik
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:42
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57
-
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:38
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:21
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:08
*
Etsning
Kondition: Löst blad
Läs om budbetjänten
nr 1168 4578
Etsning
Oidentifierad konstnär, Erotiskt motiv, motivet: 14x19
Kondition: Löst blad
Utrop: | 1.200 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 mars 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 01:43:03 | 1 | 150 kr |
10/3 10:14:53 | 2 | 150 kr |
10/3 10:14:53 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
10/3 10:16:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erotica erotiska motiv erotiskt motiv etsning etsningar grafik
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:42 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57 -
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:38
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:21 -
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:08